Irodotos vs Kerkyra

Irodotos

Kerkyra

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Kerkyra si Irodotos?

Ultimul meci dintre Irodotos si Kerkyra a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Kerkyra a castigat meciul 0-2 pe stadionul Irodotos's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Irodotos
Kone 70
Kerkyra
⚽ 64 Turum
⚽ 79 Vila

Avampremiera meciului dintre Irodotos contra Kerkyra

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Irodotos's pentru Grecia League 2 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Irodotos vs Kerkyra Scoruri live

Irodotos vs Kerkyra Irodotos vs Kerkyra 12 January 2019 14:00 90 mins Meci incheiat Irodotos vs Kerkyra