Inverness Ct vs Ayr Utd

Inverness Ct

Ayr Utd

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Ayr Utd si Inverness Ct?

Ultimul meci dintre Inverness Ct si Ayr Utd a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Inverness Ct a castigat meciul 1-0 pe stadionul Inverness Ct's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Jordan White 64 ⚽
Ayr Utd

Avampremiera meciului dintre Inverness Ct contra Ayr Utd

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Inverness Ct's pentru Scotia Championship . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Inverness Ct vs Ayr Utd Scoruri live

Inverness Ct vs Ayr Utd Inverness Ct vs Ayr Utd 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Inverness Ct vs Ayr Utd