Inter Zapresic vs Rudes

Inter Zapresic

Rudes

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Rudes si Inter Zapresic?

Ultimul meci dintre Inter Zapresic si Rudes a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 2-2 pe stadionul Inter Zapresic's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.
Rudes

Avampremiera meciului dintre Inter Zapresic contra Rudes

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Inter Zapresic's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Inter Zapresic vs Rudes Scoruri live

Inter Zapresic vs Rudes Inter Zapresic vs Rudes 12 January 2019 14:00 90 mins Meci incheiat Inter Zapresic vs Rudes