Institute vs Glentoran

Institute

Glentoran

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Glentoran si Institute?

Ultimul meci dintre Institute si Glentoran a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Glentoran a castigat meciul 0-2 pe stadionul Institute's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Institute
Glentoran
⚽ 10 Morris
⚽ 87 O"Neill

Avampremiera meciului dintre Institute contra Glentoran

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Institute's pentru N. Irlanda League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Institute vs Glentoran Scoruri live

Institute vs Glentoran Institute vs Glentoran 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Institute vs Glentoran