Independiente vs San Martin Tucuman

Independiente

San Martin Tucuman

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre San Martin Tucuman si Independiente?

Ultimul meci dintre Independiente si San Martin Tucuman a fost disputat pe 07 Noiembrie 2018. Independiente a castigat meciul 4-0 pe stadionul Independiente's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre Independiente contra San Martin Tucuman

Meciul se va disputa pe 07 Noiembrie 2018 pe stadionul Independiente's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Independiente contra San Martin Tucuman scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 07 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Independiente vs San Martin Tucuman Scoruri live

Independiente vs San Martin Tucuman Independiente vs San Martin Tucuman 08 November 2018 00:15 90 mins Meci incheiat Independiente vs San Martin Tucuman