Independiente vs Belgrano

Independiente

Belgrano

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Belgrano si Independiente?

Ultimul meci dintre Independiente si Belgrano a fost disputat pe 11 Noiembrie 2018. Independiente a castigat meciul 2-1 pe stadionul Independiente's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.

Avampremiera meciului dintre Independiente contra Belgrano

Meciul se va disputa pe 11 Noiembrie 2018 pe stadionul Independiente's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Independiente contra Belgrano scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 11 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Independiente vs Belgrano Scoruri live

Independiente vs Belgrano Independiente vs Belgrano 11 November 2018 17:15 90 mins Meci incheiat Independiente vs Belgrano