Imperatriz(MA) vs Nautico

Imperatriz(MA)

Nautico

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Nautico si Imperatriz(MA)?

Ultimul meci dintre Imperatriz(MA) si Nautico a fost disputat pe 12 Februarie 2019. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Imperatriz(MA)'s. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Barros pen. 90 ⚽
Nautico
⚽ 45 Krobel
89 Sueliton

Avampremiera meciului dintre Imperatriz(MA) contra Nautico

Meciul se va disputa pe 12 Februarie 2019 pe stadionul Imperatriz(MA)'s pentru Brazilia CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Imperatriz(MA) contra Nautico scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 12 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Imperatriz(MA) vs Nautico Scoruri live

Imperatriz(MA) vs Nautico Imperatriz(MA) vs Nautico 13 February 2019 00:30 90 mins Meci incheiat Imperatriz(MA) vs Nautico