Ilves T. vs Hifk

Ilves T.

Hifk

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Hifk si Ilves T.?

Ultimul meci dintre Ilves T. si Hifk a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Ilves T. a castigat meciul 4-0 pe stadionul Ilves T.'s. Rezultatul la pauza a fost 2-0.

Avampremiera meciului dintre Ilves T. contra Hifk

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Ilves T.'s pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Ilves T. vs Hifk Scoruri live

Ilves T. vs Hifk Ilves T. vs Hifk 12 January 2019 13:30 90 mins Meci incheiat Ilves T. vs Hifk