Hull City vs Sheff Wed

Hull City

Sheff Wed

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Sheff Wed si Hull City?

Ultimul meci dintre Hull City si Sheff Wed a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Hull City a castigat meciul 3-0 pe stadionul Hull City's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre Hull City contra Sheff Wed

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Hull City's pentru Anglia Championship . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Hull City vs Sheff Wed Scoruri live

Hull City vs Sheff Wed Hull City vs Sheff Wed 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Hull City vs Sheff Wed