Hoffenheim vs Sint Truiden

Hoffenheim

Sint Truiden

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Sint Truiden si Hoffenheim?

Ultimul meci dintre Hoffenheim si Sint Truiden a fost disputat pe 11 Ianuarie 2019. Hoffenheim a castigat meciul 5-2 pe stadionul Hoffenheim's. Rezultatul la pauza a fost 3-1.

Avampremiera meciului dintre Hoffenheim contra Sint Truiden

Meciul se va disputa pe 11 Ianuarie 2019 pe stadionul Hoffenheim's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Hoffenheim contra Sint Truiden scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 11 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Hoffenheim vs Sint Truiden Scoruri live

Hoffenheim vs Sint Truiden Hoffenheim vs Sint Truiden 11 January 2019 12:00 90 mins Meci incheiat Hoffenheim vs Sint Truiden