Haras El Hedood vs El Ismaily

Haras El Hedood

El Ismaily

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Ismaily si Haras El Hedood?

Ultimul meci dintre Haras El Hedood si El Ismaily a fost disputat pe 11 Noiembrie 2018. Haras El Hedood a castigat meciul 1-0 pe stadionul Haras El Hedood's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Moses 33 ⚽
El Ismaily

Avampremiera meciului dintre Haras El Hedood contra El Ismaily

Meciul se va disputa pe 11 Noiembrie 2018 pe stadionul Haras El Hedood's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Haras El Hedood contra El Ismaily scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 11 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Haras El Hedood vs El Ismaily Scoruri live

Haras El Hedood vs El Ismaily Haras El Hedood vs El Ismaily 11 November 2018 13:45 90 mins Meci incheiat Haras El Hedood vs El Ismaily