Haras El Hedood vs El Entag El Harby

Haras El Hedood

El Entag El Harby

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Entag El Harby si Haras El Hedood?

Ultimul meci dintre Haras El Hedood si El Entag El Harby a fost disputat pe 23 Decembrie 2018. Haras El Hedood a castigat meciul 2-1 pe stadionul Haras El Hedood's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Moses 38 ⚽
El Sheikh 82 ⚽
⚽ 87 Hamada

Avampremiera meciului dintre Haras El Hedood contra El Entag El Harby

Meciul se va disputa pe 23 Decembrie 2018 pe stadionul Haras El Hedood's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Haras El Hedood contra El Entag El Harby scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 23 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Haras El Hedood vs El Entag El Harby Scoruri live

Haras El Hedood vs El Entag El Harby Haras El Hedood vs El Entag El Harby 23 December 2018 16:00 90 mins Meci incheiat Haras El Hedood vs El Entag El Harby