Hapoel Hadera vs Hapoel Bnei Sakhnin

Hapoel Hadera

Hapoel Bnei Sakhnin

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Hapoel Bnei Sakhnin si Hapoel Hadera?

Ultimul meci dintre Hapoel Hadera si Hapoel Bnei Sakhnin a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Hapoel Hadera a castigat meciul 2-1 pe stadionul Hapoel Hadera's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Hapoel Hadera contra Hapoel Bnei Sakhnin

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Hapoel Hadera's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Hapoel Hadera vs Hapoel Bnei Sakhnin Scoruri live

Hapoel Hadera vs Hapoel Bnei Sakhnin Hapoel Hadera vs Hapoel Bnei Sakhnin 12 January 2019 19:15 90 mins Meci incheiat Hapoel Hadera vs Hapoel Bnei Sakhnin