Halifax Town vs Solihull Moors

Halifax Town

Solihull Moors

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Halifax Town si Solihull Moors?

Ultimul meci dintre Halifax Town si Solihull Moors a fost disputat pe 15 Ianuarie 2019. Solihull Moors a castigat meciul 1-0 pe stadionul Solihull Moors's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Blissett 59 ⚽

Avampremiera meciului dintre Halifax Town contra Solihull Moors

Meciul se va disputa pe 15 Ianuarie 2019 pe stadionul Solihull Moors's pentru Anglia FA Thropy . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Solihull Moors contra Halifax Town scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 15 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Solihull Moors vs Halifax Town Scoruri live

Solihull Moors vs Halifax Town Solihull Moors vs Halifax Town 15 January 2019 20:45 90 mins Meci incheiat Solihull Moors vs Halifax Town