Gyirmot SE vs Szombathelyi Haladas

Gyirmot SE

Szombathelyi Haladas

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Szombathelyi Haladas si Gyirmot SE?

Ultimul meci dintre Gyirmot SE si Szombathelyi Haladas a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul Gyirmot SE's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Gyirmot SE

Avampremiera meciului dintre Gyirmot SE contra Szombathelyi Haladas

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Gyirmot SE's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Gyirmot SE vs Szombathelyi Haladas Scoruri live

Gyirmot SE vs Szombathelyi Haladas Gyirmot SE vs Szombathelyi Haladas 12 January 2019 11:00 90 mins Meci incheiat Gyirmot SE vs Szombathelyi Haladas