Grenoble vs Strasbourg

Grenoble

Strasbourg

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Strasbourg si Grenoble?

Ultimul meci dintre Grenoble si Strasbourg a fost disputat pe 16 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul Grenoble's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Grenoble contra Strasbourg

Meciul se va disputa pe 16 Ianuarie 2019 pe stadionul Grenoble's pentru Franta CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Grenoble contra Strasbourg scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 16 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Grenoble vs Strasbourg Scoruri live

Grenoble vs Strasbourg Grenoble vs Strasbourg 16 January 2019 19:15 90 mins Meci incheiat Grenoble vs Strasbourg