Gremio Novorizontin vs Londrina (PR)

Gremio Novorizontin

Londrina (PR)

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Londrina (PR) si Gremio Novorizontin?

Ultimul meci dintre Gremio Novorizontin si Londrina (PR) a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Gremio Novorizontin a castigat meciul 1-0 pe stadionul Gremio Novorizontin's. Rezultatul la pauza a fost -.

Avampremiera meciului dintre Gremio Novorizontin contra Londrina (PR)

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Gremio Novorizontin's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Gremio Novorizontin contra Londrina (PR) scor in direct

Ultima actualizare: 2019-01-12 17:20:04

12 Ianuarie 2019Gremio Novorizontin1 - 0Londrina (PR)