Goianesia GO vs Brasiliense (DF)

Goianesia GO

Brasiliense (DF)

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Brasiliense (DF) si Goianesia GO?

Ultimul meci dintre Goianesia GO si Brasiliense (DF) a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Brasiliense (DF) a castigat meciul 1-2 pe stadionul Goianesia GO's. Rezultatul la pauza a fost 0-2.
Lira 53 ⚽
⚽ 36 Jobson
⚽ 38 Romarinho

Avampremiera meciului dintre Goianesia GO contra Brasiliense (DF)

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Goianesia GO's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Goianesia GO contra Brasiliense (DF) scor in direct

Ultima actualizare: 2019-01-12 21:11:36

12 Ianuarie 2019Goianesia GO1 - 2Brasiliense (DF)