Gimnasia Mendoza vs Rafaela

Gimnasia Mendoza

Rafaela

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Rafaela si Gimnasia Mendoza?

Ultimul meci dintre Gimnasia Mendoza si Rafaela a fost disputat pe 09 Decembrie 2018. Gimnasia Mendoza a castigat meciul 2-1 pe stadionul Gimnasia Mendoza's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre Gimnasia Mendoza contra Rafaela

Meciul se va disputa pe 09 Decembrie 2018 pe stadionul Gimnasia Mendoza's pentru - League 2 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Gimnasia Mendoza contra Rafaela scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 09 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Gimnasia Mendoza vs Rafaela Scoruri live

Gimnasia Mendoza vs Rafaela Gimnasia Mendoza vs Rafaela 09 December 2018 22:00 90 mins Meci incheiat Gimnasia Mendoza vs Rafaela