Folkestone Invicta vs AFC Hornchurch

Folkestone Invicta

AFC Hornchurch

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre AFC Hornchurch si Folkestone Invicta?

Ultimul meci dintre Folkestone Invicta si AFC Hornchurch a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Folkestone Invicta a castigat meciul 5-0 pe stadionul Folkestone Invicta's. Rezultatul la pauza a fost 3-0.
Paxman 2 ⚽
Horst 43 ⚽
Draycott pen. 45 ⚽
Yusuff 47 ⚽
Paxman 58 ⚽

Avampremiera meciului dintre Folkestone Invicta contra AFC Hornchurch

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Folkestone Invicta's pentru Anglia Isthmian League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Folkestone Invicta vs AFC Hornchurch Scoruri live

Folkestone Invicta vs AFC Hornchurch Folkestone Invicta vs AFC Hornchurch 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Folkestone Invicta vs AFC Hornchurch