Fleetwood vs Oxford

Fleetwood

Oxford

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Oxford si Fleetwood?

Ultimul meci dintre Fleetwood si Oxford a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 2-2 pe stadionul Fleetwood's. Rezultatul la pauza a fost 2-0.

Avampremiera meciului dintre Fleetwood contra Oxford

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Fleetwood's pentru Anglia League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Fleetwood vs Oxford Scoruri live

Fleetwood vs Oxford Fleetwood vs Oxford 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Fleetwood vs Oxford