FSV Union Furstenwalde vs Lichtenberg 47

FSV Union Furstenwalde

Lichtenberg 47

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Lichtenberg 47 si FSV Union Furstenwalde?

Ultimul meci dintre FSV Union Furstenwalde si Lichtenberg 47 a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 4-4 pe stadionul FSV Union Furstenwalde's. Rezultatul la pauza a fost -.

Avampremiera meciului dintre FSV Union Furstenwalde contra Lichtenberg 47

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul FSV Union Furstenwalde's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

FSV Union Furstenwalde vs Lichtenberg 47 Scoruri live

FSV Union Furstenwalde vs Lichtenberg 47 FSV Union Furstenwalde vs Lichtenberg 47 12 January 2019 14:00 90 mins Meci incheiat FSV Union Furstenwalde vs Lichtenberg 47