FC Wels vs Ried

FC Wels

Ried

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Ried si FC Wels?

Ultimul meci dintre FC Wels si Ried a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Ried a castigat meciul 2-6 pe stadionul FC Wels's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.

Avampremiera meciului dintre FC Wels contra Ried

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul FC Wels's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

FC Wels vs Ried Scoruri live

FC Wels vs Ried FC Wels vs Ried 12 January 2019 15:00 90 mins Meci incheiat FC Wels vs Ried