FC Neftci Baku B vs Kapaz

FC Neftci Baku B

Kapaz

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Kapaz si FC Neftci Baku B?

Ultimul meci dintre FC Neftci Baku B si Kapaz a fost disputat pe 14 Februarie 2019. FC Neftci Baku B a castigat meciul 3-2 pe stadionul FC Neftci Baku B's. Rezultatul la pauza a fost 2-0.

Avampremiera meciului dintre FC Neftci Baku B contra Kapaz

Meciul se va disputa pe 14 Februarie 2019 pe stadionul FC Neftci Baku B's pentru Azerbaidjan First League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

FC Neftci Baku B contra Kapaz scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 14 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

FC Neftci Baku B vs Kapaz Scoruri live

FC Neftci Baku B vs Kapaz FC Neftci Baku B vs Kapaz 14 February 2019 12:00 90 mins Meci incheiat FC Neftci Baku B vs Kapaz