Esteghlal vs Sanat Naft

Esteghlal

Sanat Naft

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Sanat Naft si Esteghlal?

Ultimul meci dintre Esteghlal si Sanat Naft a fost disputat pe 29 Noiembrie 2018. Esteghlal a castigat meciul 3-0 pe stadionul Esteghlal's. Rezultatul la pauza a fost 2-0.
Esteghlal
Bagheri 9 ⚽
Naoush 24 ⚽
Manesh 74 ⚽
Sanat Naft

Avampremiera meciului dintre Esteghlal contra Sanat Naft

Meciul se va disputa pe 29 Noiembrie 2018 pe stadionul Esteghlal's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Esteghlal contra Sanat Naft scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 29 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Esteghlal vs Sanat Naft Scoruri live

Esteghlal vs Sanat Naft Esteghlal vs Sanat Naft 29 November 2018 15:00 90 mins Meci incheiat Esteghlal vs Sanat Naft