Esteghlal vs Pars Jam Bushehr

Esteghlal

Pars Jam Bushehr

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Esteghlal si Pars Jam Bushehr?

Ultimul meci dintre Esteghlal si Pars Jam Bushehr a fost disputat pe 16 August 2018. Pars Jam Bushehr a castigat meciul 1-0 pe stadionul Pars Jam Bushehr's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Sohrabian own goal 12 ⚽
Esteghlal

Avampremiera meciului dintre Esteghlal contra Pars Jam Bushehr

Meciul se va disputa pe 20 Februarie 2019 pe stadionul Esteghlal's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Esteghlal contra Pars Jam Bushehr scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 20 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Pars Jam Bushehr vs Esteghlal Scoruri live

Esteghlal vs Pars Jam Bushehr Esteghlal vs Pars Jam Bushehr 20 February 2019 16:00 90 mins Inca nu a inceput Esteghlal vs Pars Jam Bushehr