Esteghlal vs Padideh Mashhad

Esteghlal

Padideh Mashhad

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Padideh Mashhad si Esteghlal?

Ultimul meci dintre Esteghlal si Padideh Mashhad a fost disputat pe 13 Decembrie 2018. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul Esteghlal's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Esteghlal
Sayyadmanesh 90

Avampremiera meciului dintre Esteghlal contra Padideh Mashhad

Meciul se va disputa pe 13 Decembrie 2018 pe stadionul Esteghlal's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Esteghlal contra Padideh Mashhad scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 13 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Esteghlal vs Padideh Mashhad Scoruri live

Esteghlal vs Padideh Mashhad Esteghlal vs Padideh Mashhad 13 December 2018 13:45 90 mins Meci incheiat Esteghlal vs Padideh Mashhad