Esteghlal Khozestan vs Sepahan

Esteghlal Khozestan

Sepahan

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Sepahan si Esteghlal Khozestan?

Ultimul meci dintre Esteghlal Khozestan si Sepahan a fost disputat pe 15 Decembrie 2018. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Esteghlal Khozestan's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.
Meysam Karimi pen. 36 ⚽
Sepahan
⚽ 24 Sajjad Shahbazzadeh

Avampremiera meciului dintre Esteghlal Khozestan contra Sepahan

Meciul se va disputa pe 15 Decembrie 2018 pe stadionul Esteghlal Khozestan's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Esteghlal Khozestan contra Sepahan scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 15 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Esteghlal Khozestan vs Sepahan Scoruri live

Esteghlal Khozestan vs Sepahan Esteghlal Khozestan vs Sepahan 15 December 2018 12:30 90 mins Meci incheiat Esteghlal Khozestan vs Sepahan