Esteghlal Khozestan vs Mashin Sazi

Esteghlal Khozestan

Mashin Sazi

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Mashin Sazi si Esteghlal Khozestan?

Ultimul meci dintre Esteghlal Khozestan si Mashin Sazi a fost disputat pe 04 Februarie 2019. Mashin Sazi a castigat meciul 0-1 pe stadionul Esteghlal Khozestan's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Mashin Sazi
⚽ 7 Shakheh

Avampremiera meciului dintre Esteghlal Khozestan contra Mashin Sazi

Meciul se va disputa pe 04 Februarie 2019 pe stadionul Esteghlal Khozestan's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Esteghlal Khozestan contra Mashin Sazi scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 04 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Esteghlal Khozestan vs Mashin Sazi Scoruri live

Esteghlal Khozestan vs Mashin Sazi Esteghlal Khozestan vs Mashin Sazi 04 February 2019 12:45 90 mins Meci incheiat Esteghlal Khozestan vs Mashin Sazi