Eskişehirspor vs Sabah FK

Eskişehirspor

Sabah FK

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Sabah FK si Eskişehirspor?

Ultimul meci dintre Eskişehirspor si Sabah FK a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Sabah FK a castigat meciul 0-1 pe stadionul Eskişehirspor's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Eskişehirspor contra Sabah FK

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Eskişehirspor's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Eskişehirspor vs Sabah FK Scoruri live

Eskişehirspor vs Sabah FK Eskişehirspor vs Sabah FK 12 January 2019 13:30 90 mins Meci incheiat Eskişehirspor vs Sabah FK