Erzurum Bsb.Spor vs 1461 Trabzon

Erzurum Bsb.Spor

1461 Trabzon

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre 1461 Trabzon si Erzurum Bsb.Spor?

Ultimul meci dintre Erzurum Bsb.Spor si 1461 Trabzon a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Erzurum Bsb.Spor a castigat meciul 3-0 pe stadionul Erzurum Bsb.Spor's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Schwechlen 45 ⚽
Bassan 51 ⚽
Unlu 90 ⚽

Avampremiera meciului dintre Erzurum Bsb.Spor contra 1461 Trabzon

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Erzurum Bsb.Spor's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Erzurum Bsb.Spor vs 1461 Trabzon Scoruri live

Erzurum Bsb.Spor vs 1461 Trabzon Erzurum Bsb.Spor vs 1461 Trabzon 12 January 2019 11:30 90 mins Meci incheiat Erzurum Bsb.Spor vs 1461 Trabzon