Envigado vs Alianza Petrolera

Envigado

Alianza Petrolera

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Alianza Petrolera si Envigado?

Ultimul meci dintre Envigado si Alianza Petrolera a fost disputat pe 09 Februarie 2019. Envigado a castigat meciul 1-0 pe stadionul Envigado's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Envigado contra Alianza Petrolera

Meciul se va disputa pe 09 Februarie 2019 pe stadionul Envigado's pentru Columbia Primera A . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Envigado contra Alianza Petrolera scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 09 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Envigado vs Alianza Petrolera Scoruri live

Envigado vs Alianza Petrolera Envigado vs Alianza Petrolera 10 February 2019 00:00 90 mins Meci incheiat Envigado vs Alianza Petrolera