Elana Torun vs Ursus Warszawa

Elana Torun

Ursus Warszawa

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Ursus Warszawa si Elana Torun?

Ultimul meci dintre Elana Torun si Ursus Warszawa a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Elana Torun a castigat meciul 3-1 pe stadionul Elana Torun's. Rezultatul la pauza a fost 2-1.
Elana Torun
Maja 19 ⚽
Stryjewski 36 ⚽
Jozwicki 81 ⚽
⚽ 45 Maka

Avampremiera meciului dintre Elana Torun contra Ursus Warszawa

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Elana Torun's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Elana Torun vs Ursus Warszawa Scoruri live

Elana Torun vs Ursus Warszawa Elana Torun vs Ursus Warszawa 12 January 2019 13:00 90 mins Meci incheiat Elana Torun vs Ursus Warszawa