El Zamalek vs Misr El-Maqasha

El Zamalek

Misr El-Maqasha

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Misr El-Maqasha si El Zamalek?

Ultimul meci dintre El Zamalek si Misr El-Maqasha a fost disputat pe 29 Ianuarie 2019. El Zamalek a castigat meciul 4-1 pe stadionul El Zamalek's. Rezultatul la pauza a fost 2-0.

Avampremiera meciului dintre El Zamalek contra Misr El-Maqasha

Meciul se va disputa pe 29 Ianuarie 2019 pe stadionul El Zamalek's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Zamalek contra Misr El-Maqasha scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 29 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Zamalek vs Misr El-Maqasha Scoruri live

El Zamalek vs Misr El-Maqasha El Zamalek vs Misr El-Maqasha 29 January 2019 19:00 90 mins Meci incheiat El Zamalek vs Misr El-Maqasha