El Zamalek vs El Gounah

El Zamalek

El Gounah

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Gounah si El Zamalek?

Ultimul meci dintre El Zamalek si El Gounah a fost disputat pe 26 Noiembrie 2018. El Zamalek a castigat meciul 3-0 pe stadionul El Zamalek's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
El Zamalek
Sassi 49 ⚽
El Said 68 ⚽
Kahraba 71 ⚽
El Gounah

Avampremiera meciului dintre El Zamalek contra El Gounah

Meciul se va disputa pe 26 Noiembrie 2018 pe stadionul El Zamalek's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Zamalek contra El Gounah scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 26 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Zamalek vs El Gounah Scoruri live

El Zamalek vs El Gounah El Zamalek vs El Gounah 26 November 2018 19:00 90 mins Meci incheiat El Zamalek vs El Gounah