El Zamalek vs El Daklyeh

El Zamalek

El Daklyeh

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Daklyeh si El Zamalek?

Ultimul meci dintre El Zamalek si El Daklyeh a fost disputat pe 22 Noiembrie 2018. El Zamalek a castigat meciul 2-1 pe stadionul El Zamalek's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.
El Zamalek
Kahraba 11 ⚽
Kahraba 89 ⚽
El Daklyeh
⚽ 3 Ouka

Avampremiera meciului dintre El Zamalek contra El Daklyeh

Meciul se va disputa pe 22 Noiembrie 2018 pe stadionul El Zamalek's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Zamalek contra El Daklyeh scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 22 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Zamalek vs El Daklyeh Scoruri live

El Zamalek vs El Daklyeh El Zamalek vs El Daklyeh 22 November 2018 18:00 90 mins Meci incheiat El Zamalek vs El Daklyeh