El Zamalek vs Alasyoty Sports

El Zamalek

Alasyoty Sports

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Alasyoty Sports si El Zamalek?

Ultimul meci dintre El Zamalek si Alasyoty Sports a fost disputat pe 24 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 3-3 pe stadionul El Zamalek's. Rezultatul la pauza a fost 2-2.

Avampremiera meciului dintre El Zamalek contra Alasyoty Sports

Meciul se va disputa pe 24 Ianuarie 2019 pe stadionul El Zamalek's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Zamalek contra Alasyoty Sports scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 24 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Zamalek vs Alasyoty Sports Scoruri live

El Zamalek vs Alasyoty Sports El Zamalek vs Alasyoty Sports 24 January 2019 19:00 90 mins Meci incheiat El Zamalek vs Alasyoty Sports