El Ismaily vs Wadi Degla SC

El Ismaily

Wadi Degla SC

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Wadi Degla SC si El Ismaily?

Ultimul meci dintre El Ismaily si Wadi Degla SC a fost disputat pe 07 Noiembrie 2018. Wadi Degla SC a castigat meciul 1-3 pe stadionul El Ismaily's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.
El Ismaily
Mendouga 42 ⚽
⚽ 3 Reda
⚽ 82 El Gabbas pen.
⚽ 85 Khaled

Avampremiera meciului dintre El Ismaily contra Wadi Degla SC

Meciul se va disputa pe 07 Noiembrie 2018 pe stadionul El Ismaily's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Ismaily contra Wadi Degla SC scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 07 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Ismaily vs Wadi Degla SC Scoruri live

El Ismaily vs Wadi Degla SC El Ismaily vs Wadi Degla SC 07 November 2018 18:30 90 mins Meci incheiat El Ismaily vs Wadi Degla SC