El Ismaily vs Nogoom El Mostakbal

El Ismaily

Nogoom El Mostakbal

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Nogoom El Mostakbal si El Ismaily?

Ultimul meci dintre El Ismaily si Nogoom El Mostakbal a fost disputat pe 16 Februarie 2019. El Ismaily a castigat meciul 3-2 pe stadionul El Ismaily's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre El Ismaily contra Nogoom El Mostakbal

Meciul se va disputa pe 16 Februarie 2019 pe stadionul El Ismaily's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Ismaily contra Nogoom El Mostakbal scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 16 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Ismaily vs Nogoom El Mostakbal Scoruri live

El Ismaily vs Nogoom El Mostakbal El Ismaily vs Nogoom El Mostakbal 16 February 2019 15:00 90 mins Meci incheiat El Ismaily vs Nogoom El Mostakbal