El Ismaily vs El Entag El Harby

El Ismaily

El Entag El Harby

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Entag El Harby si El Ismaily?

Ultimul meci dintre El Ismaily si El Entag El Harby a fost disputat pe 21 Noiembrie 2018. El Entag El Harby a castigat meciul 1-2 pe stadionul El Ismaily's. Rezultatul la pauza a fost 1-2.
El Ismaily
Taha pen. 45 ⚽
⚽ 36 Mosaad
⚽ 40 Diawara

Avampremiera meciului dintre El Ismaily contra El Entag El Harby

Meciul se va disputa pe 21 Noiembrie 2018 pe stadionul El Ismaily's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Ismaily contra El Entag El Harby scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 21 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Ismaily vs El Entag El Harby Scoruri live

El Ismaily vs El Entag El Harby El Ismaily vs El Entag El Harby 21 November 2018 19:00 90 mins Meci incheiat El Ismaily vs El Entag El Harby