El Gounah vs Wadi Degla SC

El Gounah

Wadi Degla SC

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Wadi Degla SC si El Gounah?

Ultimul meci dintre El Gounah si Wadi Degla SC a fost disputat pe 26 Decembrie 2018. Wadi Degla SC a castigat meciul 0-2 pe stadionul El Gounah's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
El Gounah
⚽ 79 Helal
⚽ 83 Mahmoud pen.

Avampremiera meciului dintre El Gounah contra Wadi Degla SC

Meciul se va disputa pe 26 Decembrie 2018 pe stadionul El Gounah's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Gounah contra Wadi Degla SC scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 26 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Gounah vs Wadi Degla SC Scoruri live

El Gounah vs Wadi Degla SC El Gounah vs Wadi Degla SC 26 December 2018 16:00 90 mins Meci incheiat El Gounah vs Wadi Degla SC