El Gounah vs Smouha

El Gounah

Smouha

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Smouha si El Gounah?

Ultimul meci dintre El Gounah si Smouha a fost disputat pe 10 Noiembrie 2018. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul El Gounah's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
El Gounah
Magdy 45 ⚽
Smouha
⚽ 71 Moaz

Avampremiera meciului dintre El Gounah contra Smouha

Meciul se va disputa pe 10 Noiembrie 2018 pe stadionul El Gounah's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Gounah contra Smouha scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 10 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Gounah vs Smouha Scoruri live

El Gounah vs Smouha El Gounah vs Smouha 10 November 2018 19:30 90 mins Meci incheiat El Gounah vs Smouha