El Gounah vs El Entag El Harby

El Gounah

El Entag El Harby

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Entag El Harby si El Gounah?

Ultimul meci dintre El Gounah si El Entag El Harby a fost disputat pe 07 Februarie 2019. El Entag El Harby a castigat meciul 2-3 pe stadionul El Gounah's. Rezultatul la pauza a fost 1-3.

Avampremiera meciului dintre El Gounah contra El Entag El Harby

Meciul se va disputa pe 07 Februarie 2019 pe stadionul El Gounah's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Gounah contra El Entag El Harby scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 07 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Gounah vs El Entag El Harby Scoruri live

El Gounah vs El Entag El Harby El Gounah vs El Entag El Harby 07 February 2019 15:00 90 mins Meci incheiat El Gounah vs El Entag El Harby