El Entag El Harby vs El Zamalek

El Entag El Harby

El Zamalek

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Zamalek si El Entag El Harby?

Ultimul meci dintre El Entag El Harby si El Zamalek a fost disputat pe 10 Noiembrie 2018. El Zamalek a castigat meciul 1-2 pe stadionul El Entag El Harby's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.

Avampremiera meciului dintre El Entag El Harby contra El Zamalek

Meciul se va disputa pe 10 Noiembrie 2018 pe stadionul El Entag El Harby's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Entag El Harby contra El Zamalek scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 10 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Entag El Harby vs El Zamalek Scoruri live

El Entag El Harby vs El Zamalek El Entag El Harby vs El Zamalek 10 November 2018 17:00 90 mins Meci incheiat El Entag El Harby vs El Zamalek