El Entag El Harby vs El Daklyeh

El Entag El Harby

El Daklyeh

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Daklyeh si El Entag El Harby?

Ultimul meci dintre El Entag El Harby si El Daklyeh a fost disputat pe 23 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 2-2 pe stadionul El Entag El Harby's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.

Avampremiera meciului dintre El Entag El Harby contra El Daklyeh

Meciul se va disputa pe 23 Ianuarie 2019 pe stadionul El Entag El Harby's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Entag El Harby contra El Daklyeh scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 23 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Entag El Harby vs El Daklyeh Scoruri live

El Entag El Harby vs El Daklyeh El Entag El Harby vs El Daklyeh 23 January 2019 19:00 90 mins Meci incheiat El Entag El Harby vs El Daklyeh