El Entag El Harby vs El Ahly Cairo

El Entag El Harby

El Ahly Cairo

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Ahly Cairo si El Entag El Harby?

Ultimul meci dintre El Entag El Harby si El Ahly Cairo a fost disputat pe 16 Februarie 2019. El Ahly Cairo a castigat meciul 0-1 pe stadionul El Entag El Harby's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Hamada 66
⚽ 49 Elsolia

Avampremiera meciului dintre El Entag El Harby contra El Ahly Cairo

Meciul se va disputa pe 16 Februarie 2019 pe stadionul El Entag El Harby's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Entag El Harby contra El Ahly Cairo scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 16 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Entag El Harby vs El Ahly Cairo Scoruri live

El Entag El Harby vs El Ahly Cairo El Entag El Harby vs El Ahly Cairo 16 February 2019 18:00 90 mins Meci incheiat El Entag El Harby vs El Ahly Cairo