El Entag El Harby vs EL Masry

El Entag El Harby

EL Masry

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre EL Masry si El Entag El Harby?

Ultimul meci dintre El Entag El Harby si EL Masry a fost disputat pe 25 Noiembrie 2018. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul El Entag El Harby's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
EL Masry

Avampremiera meciului dintre El Entag El Harby contra EL Masry

Meciul se va disputa pe 25 Noiembrie 2018 pe stadionul El Entag El Harby's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Entag El Harby contra EL Masry scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 25 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Entag El Harby vs EL Masry Scoruri live

El Entag El Harby vs EL Masry El Entag El Harby vs EL Masry 25 November 2018 19:00 90 mins Meci incheiat El Entag El Harby vs EL Masry