El Entag El Harby vs Alasyoty Sports

El Entag El Harby

Alasyoty Sports

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Alasyoty Sports si El Entag El Harby?

Ultimul meci dintre El Entag El Harby si Alasyoty Sports a fost disputat pe 15 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul El Entag El Harby's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.
Owoboskini 40 ⚽
⚽ 19 Magdy pen.

Avampremiera meciului dintre El Entag El Harby contra Alasyoty Sports

Meciul se va disputa pe 15 Ianuarie 2019 pe stadionul El Entag El Harby's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Entag El Harby contra Alasyoty Sports scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 15 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Entag El Harby vs Alasyoty Sports Scoruri live

El Entag El Harby vs Alasyoty Sports El Entag El Harby vs Alasyoty Sports 15 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat El Entag El Harby vs Alasyoty Sports