El Daklyeh vs El Gounah

El Daklyeh

El Gounah

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Gounah si El Daklyeh?

Ultimul meci dintre El Daklyeh si El Gounah a fost disputat pe 14 Februarie 2019. Meciul a fost o remiza 2-2 pe stadionul El Daklyeh's. Rezultatul la pauza a fost 1-2.

Avampremiera meciului dintre El Daklyeh contra El Gounah

Meciul se va disputa pe 14 Februarie 2019 pe stadionul El Daklyeh's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Daklyeh contra El Gounah scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 14 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Daklyeh vs El Gounah Scoruri live

El Daklyeh vs El Gounah El Daklyeh vs El Gounah 14 February 2019 13:30 90 mins Meci incheiat El Daklyeh vs El Gounah