El Daklyeh vs Arab Contractors

El Daklyeh

Arab Contractors

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Arab Contractors si El Daklyeh?

Ultimul meci dintre El Daklyeh si Arab Contractors a fost disputat pe 12 Noiembrie 2018. Arab Contractors a castigat meciul 0-2 pe stadionul El Daklyeh's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
El Daklyeh
Yazid 75
⚽ 38 Mohamed
⚽ 72 Hinestroza

Avampremiera meciului dintre El Daklyeh contra Arab Contractors

Meciul se va disputa pe 12 Noiembrie 2018 pe stadionul El Daklyeh's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

El Daklyeh contra Arab Contractors scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 12 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

El Daklyeh vs Arab Contractors Scoruri live

El Daklyeh vs Arab Contractors El Daklyeh vs Arab Contractors 12 November 2018 13:45 90 mins Meci incheiat El Daklyeh vs Arab Contractors